Víkend v Peci

Kdy: někdy v září 
Kdo: my dva, tentokrát bez pejsků
Kde: u nás na chalupě

Po dlouhé době se nám konečně podařilo sesynchronizovat si diáře a volný čas a tak jsme pro tentokrát nechali psy doma a vyrazili na chalupu do Pece pod Sněžkou.

Byl krásný podzim, teplo tak akorát na výletování. Sluníčka jsme si užívali po oba dny. Pravda, výletů jsme chtěli zvládnout víc, nakonec jsme uskutečnili jen jeden velký výlet – lanovkou na Portážky a dále pěšky na Sněžku a přes Luční boudu dále po hřebenu směrem k Pražské boudě a zpátky dolů do Pece. Nakonec jsme zvládli 20 km, což pro nás netrénované znamená dobré skóre. Tradičně jsme výlet zakončili v baru u Pavla. Osvěžení po cestě musí být.
Škoda, že nám tento výlet nevyšel hned první den – zkazilo nám ho pivo na 1070 Kč ve stánku u lanovky. Naší nepozorností a prolhaností a nečestností prodavačky jsme zbytečně zaplatili opravdu velkou přirážku za teplýho kozla v plechovce 🙂

Na dlouhou dobu to byl zřejmě náš poslední víkend uprostřed týdne neb s příchodem podzimu a nových pracovních povinností se teď doma spíš míjíme.

Dobře naladění chozením po horách jsme se v následujícím týdnu rozhodli pro procházku na Petřín. Podzim byl letos opravdu krásný a tak jsme toho s chutí využívali.

Fotky z výletu na Sněžku

Fotky z Petřína

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.