Kontakt

Hana Matějková

Chýně, 253 01

tel.: + 420 608 024 170

lerbynn@gmail.com


Zvětšit mapu

 

7 thoughts on “Kontakt

 1. Dobré odpoledne,
  začínám psát asi po sedmé a žádný začátek nebyl dost dobrý… Takže nejlépe asi stručně. Chtěla bych štěndo z Vaší chovatelské stanice po Gumičce N. Už dlouhou dobu je krátkosrstka mým vysněným pejskem, ale nějak se mi do toho vmezeřili dva šílení foxteriéři:o))). Máří znám z jejího blogu a viděli jsme se i naživo, do Francie za tatínkem je to daleko:o). Chtěla bych psa aktivního pro lidsko-psí sportovní vyžití a Aileen má v rodokmenu všechno, co považuju za báječný, včetně barvy:o)). Jedinou možností je fenka, protože starší foxlík Artýsek likviduje všechno, co je pes:o). Je to prostě foxteriér:o))). Možná píšu dost pozdě a ve frotně na tak báječný štěnda budu hodně vzadu, ale stejně to zkouším.
  Kontakt na náš web jsem napsala, tak kdybyste se snad chtěli podívat na život s foxteriérema, vítejte:o).
  S přáním hezkého dne Sváťa

  • Sváťo, dobrý den,
   to je ale milé překvapení. Nemusíte se mi moc dlouze představovat. Pamatuji si, že jste stejně jako Wendy a já byla tenkrát jedním ze zájemců o štěňátko po Máří. Svět je opravdu malý.
   Poslala jsem Vám e-mail.
   Přeji pěkný den,
   Háňa

 2. Dobry den, mali by sme zaujem o blue merle psika – podla moznosti ak by boli aj modre oci. Mam fenku catahouly a prednedavnom nas opustil nas dobrman – kratkosrsta kolie nam opticky spaja obidve plemena – aj ked povahou je nieco uplne ine.
  S pozdravom Barbora Hrvolová

 3. Dobrý den,
  gratulujeme k vašemu včerejšímu přírustku do rodiny 🙂
  Rádi bychom přijali do rodiny jednu kraťandu-pejska. Bydlíme na Vysočině, v rodinném domku-máme 2 odrostlejší děti a taky 3 kočky. Skoro 11 let s náma žila také naše fenka leonbergra, v létě jsme se s ní bohužel museli rozloučit. Byla úžasně kamarádská a oddaná všem(včetně dětí a ostatní zvěře), ale při výběru nového pejska jsme se rozhodli pro aktivnější plemeno. Popravdě jsme o existenci plemene krátkosrsté kolie neměli tušení, nicméně po přečtení info o tomto plemenu a mnoha komentářů od chovatelů jsme přestali pátrat po jiném.
  Prosím o informaci, zda by bylo možné si zamluvit jednoho z Vašich pejsků-tříbarevného klučinu. Děkuju a přeju hodně sil na tu krásnou chlupatou hromadu, ať jsou zdraví. Lidka

  • Dobrý den, Lidko,

   moc děkujeme za vaší zprávu a zájem. Bohužel se mi v komentáři nezobrazuje váš e-mail. Prosím, napište nám zprávu na mailovou adresu lerbynn@gmail.com abychom vám mohli odpovědět.
   Děkuji a přeji hezký den.

   S pozdravem,
   Hana Matějková

 4. Dobrý den,
  celá nadšená z nečekaného silvestrovského kraťandího setkání na parkovišti v Petříkově jsem hned po návratu prolufrovala stránky od Vás i Máří 🙂 Svět je někdy fakt malý, kraťandu aby jeden pohledal, ale někdy se to fakt dobře sejde.
  Přejeme Vám, rodině i psiskům super rok 2015 a třeba někde na sebe zas narazíme.
  Jitka D.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.