Nýrsko

Účastníci zájezdu: 

Terezka + Argo
Kačka + Čili
Monča + Mája
Ilča, babi + Tesinka a Jeníček (babi se o něj vzorně starala)
já + Dupi, Gita, Jeníček

 


Uprostřed týdne jsme se sešly s naší plzeňskou sekcí. Tentokrát jsme zajely do Nýrska, kde Ilča s Kačenkou trávily dovolenou na agi táboře. Přijaly jsme pozvání na pěkný výlet a oběd. Cestou do Nýrska jsme vyzvedly Monču a babičku a vyrazily vstříc holčičímu výletu.
Naprosto nečekaně 🙂 byl výlet hlavně o štěňatech – Mája s Jeníčkem byly prvně na velkém výletu a náramně si to užili. Celý den spolu dováděli, občas jim asistovala Gitka. Občas se Gitka prala s Dupčou. Argo měl chudák spoustu trápení s hárající Tesinkou, ale je to gentleman a respektoval, že na něj Tesinka nemá náladu.
Dopolední procházku jsme zkrátily abychom stihly oběd. Po obědě jsme vyrazily na výlet na kopec za táborem. Cestou jsme našly několik hub – extra velkých i extra malých, trochu nás vystrašil divočák (asi to byl divočák) a trochu jsme vystrašili milence – to když se psi najednou ztratili za zatáčkou a vrhli se s nadšením na mladý pár 🙂
Vždy drzá a oprsklá Mája provokovala každého ke hře a s velkou radostí tahala Arga za chlupy. Ne vždy ostatní opětovali její nadšení.
Po výletě jsme se ještě podívaly na odpolední agility a pak už jsme musely vyrazit směrem domů. Mně a Terezku čekala dlouhá cesta.

FOTILA MONČA 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.