Agility Kaznějov

Martin s Gituškou vyrazili na první neoficiální závody:
Na pozvání našich přátel „Vločkovců“ jsme vyrazili na neoficiální agility závody v Kaznějově. Přestože původní plán byl jet jen na sobotu, vyrazili jsme už v pátek a domů jeli v neděli. A rozhodně není čeho litovat!
Vyjeli jsme z Prahy v pátek po smutném hokeji doprovázeni Wendy s Ailee (Gumička Nirreterrit). Počasí nám přálo, cesta uběhla rychle a v Kaznějově nás již čekali Vločkovci – tedy Lucka, Tomáš a Markéta. A samozřejmě naše krasavice Vločka (Vločka Lerbynn) a Dici (Di-Cindarella Malý pasáček). Když Tomáš avizoval, že budou chlebíčky, rozhodně jsme nečekali luxusní nášup v podobě dvou velkých táců ověšených samými dobrotami 🙂 Proběhla večerní procházka kolem místního hřbitova, příjemné povídání a připíjení si na sobotní závody se protáhlo až do noci.
V sobotu ráno jsme vyrazili na místní improvizované, ale velmi krásně situované kolbiště nedaleko Kaznějova. Připojila se k nám Ilča a teta Tesa (Delikatesa Nirreterrit) a pochopitelněMonča s Májou (Animace Lerbynn). Teď jsme již byli z naší sestavy kompletní a pustili jsme se do závodění.
Vzhledem k mládí našich čtyřnohých účastníků a nezkušenostem v běhání agility jsme byli zapsání do kategorie „štěňátka“, ale to nám vůbec nevadilo. Všichni účastníci závodu prokázali, že je agi baví, že tunýlky jsou děsná sranda a odjížděli jsme zcela spokojeni. Já odjížděl jako velmi hrdý táta, protože Gituška (Granule Nirreterrit) v naší kategorii získala první místo!
Přesun k Vločkům na oběd a po drobném lenošení odchod na menší výlet. Bohužel nás zpět domů zahnal déšť, a tak jsme již po zbytek večera zůstali doma. Luxusní večere od Lucky a Markétky byla krásnou tečkou za úspěšným dnem.
V neděli nás již čekala jen cesta domů (nás pražáčky) a Vločkovci vyrazili na záchranářský trénink.
A jaké si z víkendu odvážím poznatky?
Lucka a Markétkou jsou vynikající kuchařky a hostitelky! Klobouk dolů a ještě jednou díky!
Přestože Ailee agi nejspíš běhat nebude, evidentně jí to baví
Gituška je fakt raketa
Monča s Májou mají krásně našlápnuto! Budeme držet palce
Když trávíte čas s příjemnými lidmi, je jedno kde a za jakého počasí to je
Těším se na Lerbynn Camp!

FOTKY OD MONČI

FOTKY OD TOMÁŠE A LUCKY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.