57. klubová výstava

Kdy: 6.5.2012
Kde: Řepeč

Na klubovou výstavu do Řepče jsme letos vyrazili v hojném počtu. Někteří z nás jeli jako doprovod a podpora a tak u nich od rána vládla veselá nálada. Jiní jeli vystavovat a na těch byla znát jistá nervozita. Ani ta nám však dnešní výlet nezkazila.

Mezi vystavovanými jsme měli přihlášeného Riga, Rufuse a Ailee. Během dne jsme potkali známé a poznali neznámé tváře. Domluvili se na společném venčení pražské sekce kraťandích nadšenců. Opět jsme si vyzkoušeli, že Jonáš je úžasné a společenské miminko, vyvenčili jsme naše chlupáče a v mezičase je stihli i vystavit.
Allertnes Dexterity „Rigo“ získal ve třídě mladých známku V2.
Trénovali jsme na poslední chvíli až tento čtvrtek a tak nedostatky byly znát. Vím, ale co do příště napravit.
Adrenalin Lerbynn „Rufus“ ve třídě otevřené získal známku VD.
Klukům dnes vystavování moc nesedlo, ani jeden neměl svůj den a na soustředěnosti to bylo znát.
Gumička Nirreterrit „Ailee“ v nejpočetněji obsazené třídě získala V2, res. CAC.
Zpočátku nám chyběla souhra, trénovaly jsme také pouze ve čtvrtek. Nakonec jsme si ale našly společnou notu a Ailee stála jako panenka a hezky se soustředila.
Při dnešní výstavě probíhala bonitace, na kterou jsme měli přihlášeného Rufíka. Než jsem stihla vystavit Ailee, Dominik už byl z bonitace zpátky. Nově se do bonitačních listů nezapisuje známka, ale pouze zda je jedinec chovný či nechovný.
Od dnešního dne je tedy Adrenalin Lerbynn chovným psem.

Fotky od Magdalény

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>