Výcvikový tábor

Po dlouhé době (dlouhých 4 letech) jsem se zase vydala na letní výcvikový tábor. Protože se uvolnilo místo ve skupince agility / frisbee, bylo jasné, že určitě pojede Gituška. A jelikož bych ráda začala s Bazi trénovat agility, tak jako druhá jela právě ona. Dupinka poprvé po osmi letech zůstala u našich a užívala si rozmazlovací pobyt.IMG_5437

Tábor proběhl v příjemném prostředí Ranče Esadera, kde bylo dostatek místa pro tréninky frisbee i tréninky agility. Naše trpělivé trenérky Péťa Hamšíková a Míša Andrová se nám naplno věnovaly a myslím, že za ten týden jsme všichni udělali kus práce.

Dopolední trénink jsem věnovala Gitušce a našim frisbee začátkům. Je nutné především mě naučit správnou techniku hodu. Gituška je talent od přírody, ta se jen celou dobu snažila zachránit moje nemožné hody a běhala a skákala, co jí síly stačily. Odměnou za celotýdenní snažení mi byla pochvala od Míši, která si Gituščin talent nemohla vynachválit.
Odpolední tréninky jsem naopak věnovala Bazince a našim agilitním začátkům. I Bazi předvedla tah na bránu. Na prvním tréninku jsme začínaly s jedním rovným tunelem a na konci tábora už zvládala točení kolem bočnic, rovné i zatočené tunely a dokonce udržela pozornost i na 6 překážek.

V pátek jsme si udělali závody a aby to Gitě a Bazi nebylo líto – každé ve své začátečnické kategorii obsadila 3.místo.

Gita_Bazi_3misto

Teď už jen počkat, až trenérkám skončí letní výcvikový maraton a hurá na pravidelné tréninky.

FOTOGALERIE – GITA

FOTOGALERIE – BAZI

 

3 thoughts on “Výcvikový tábor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.