Zira je zpátky v Praze

Chovatelské zkušenosti přinášejí spoustu radosti a štěstí, ale bohužel občas také Zirapřinesou chvíle méně příjemné. A tak jsme v posledních několika týdnech řešili s původní majitelkou Ziry (Bezinka Lerbynn) jejich trochu nešťastné soužití. Ve zkratce a zjednodušeně řečeno si holky prostě nerozumněly a jejich roční soužití bylo často spíše vzájemným trápením.

Evička se proto rozhodla najít Zirunce nového majitele a společným úsilím se nám to povedlo. A tak se Zirunka minulý týden přestěhovala do Prahy. Budeme jí moci pravidelně vídat, na což se opravdu moc těším.

Ziru jsem zatím viděla od příjezdu jednou a nemůžu na ní přestat myslet. Je to jemná a citlivá psí duše, která se zatím rozkoukává v novém prostředí. Kdybych mohla, pořád bych jí mazlila a hladila, její jemný pohled k tomu přímo vybízí.

Přeji Petře a Ziře šťastné vykročení do nového společného života a těším se na další setkání. 

 

 

3 thoughts on “Zira je zpátky v Praze

  1. Včera jsem se úplnou náhodou setkala se Zirunkou a jejími novými páníčky v Soběslavi na letišti. Gratuluju, tohle je trefa do černého. Prostě se našli ti praví.

  2. Dobrý den, Kláro,
    moc děkuji za milý komentář a zprávu o Ziře. Zira si s novými majiteli užívá cestování a psí dovádění. A noví majitelé si zase užívají, že mají Ziru. Jsem moc ráda, že to takto dopadlo.
    Přeji hezký den,
    Hanka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.