Štěňátka a jejich páníčci

Dnes nás opustila první štěňátka. Jako první naší partu opustili Bullerbyn, Bezinka, Bosorka a Bez Chyby Lerbynn. Pro všechna štěňátka se nám podařilo najít moc milé páníčky. Tak vám všem držíme palce, ať je vám spolu dobře.

Jako první dnes odešel Bullerbyn, kterému budou doma říkat Richard. Bude s páníčky bydlet na Žizkově, takže se budeme moci vídat třeba na společné venčení. Monika s Igorem se na Richarda opravdu hodně těšili a byli našimi pravidelnými hosty. Moni, Igy, Richarde – ať se vám spolu daří.

031

Monika, Igor a Richard

Jako druhá odjela Bezinka, které její panička bude říkat Zira. Evička od nás měla Á Propos Lerbynn “Larru” a tak víme, že i Ziru čeká sportovní kariéra. Evička se těší na tréninky sportovní kynologie a Zirunka rozhodně nebude jen gaučák a městský pes. Odstěhovala se nám až do Brna, ale jak znám Evičku, budeme mít pravidelné zprávy o tom, jak se holky mají. Evinko, Ziro – s chutí do toho.

029

Evička a Zira

Třetí dnes odjela Bosorka, které budou doma říkat Dýdý. Sváťa má doma 2 foxteriéry (Artýska a Bubu) a tak se má Dýdý na co těšit. Sváťa už se nemůže dočkat, až s Dýdý začne trénovat. S Bubu běhá agility a stejná kariéra čeká i malou Dýdý. První společný trénink si holky vyzkoušely už u nás na zahradě. Sváťo, Dýdý – zdravíme vás do Liberce a přejeme málo shozených latěk a skočených zón.

030

Sváťa a Dýdý

Jako poslední nás dnes opustil Bez Chyby, kterému doma budou říkat Cedrik. Nikam neodjel, ale my jsme naopak ze zahrady v Jinočanech odjeli bez něho. Zůstal u Ninky a Vojty, kteří doma mají “našeho” Jeníčka (Asi Jiný Lerbynn) a tak už se těší na výlety a sportování (běh a frisbee) se dvěma psy. Ninko, Vojto, Jeníčku a Cedriku – užijte si to.

Ninka, Vojta a Cedrik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.